Uitnodiging beurs VvE Belang
U bent van harte welkom op de gratis informatiebijeenkomst van VvE Belang op donderdag 9 november in MartiniPlaza te Groningen. De bijeenkomst start om 9.30 uur en eindigt om 17.00 uur.
Wilt u op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen op VvE gebied?
Bezoek PandGarant op deze informatiebijeenkomst en ontdek welke producten en diensten er zijn om het werk van VvE bestuurder en appartementseigenaar makkelijker te maken. Op onze stand wordt u bijgepraat over actuele ontwikkelingen die voor u en uw VvE van belang zijn. U krijgt informatie over zaken als: onderhoud, beheer en verzekeringen.
Programma informatiebijeenkomst
Ook dit jaar is er door VvE Belang een aantrekkelijk programma voor u samengesteld. U hoort het laatste nieuws en wordt geïnformeerd over zaken waarmee u als VvE bestuurder te maken krijgt: onderhoud, Wet verbetering functioneren VvE’s, energiebesparing, schade, betalingsproblemen en duurzaamheid.
Aanmelden?
Deelname aan interessante workshops en presentaties is gratis. Voor deze informatiebijeenkomst is elk jaar weer veel belangstelling, dus schrijf u snel in. U kunt zich eenvoudig aanmelden via de website van VvE Belang: www.vvebelang.nl